גניקולוגיה

פתרון בעיות גניקולוגיות בראייה הוליסטית וחיבור גוף-נפש

הנשיות היא ברכה: אני כאן על מנת לעזור לך לעבור גם את התקופות הפחות נעימות בחודש ולהתחבר מחדש לגוף שלך

גניקולוגיה

פתרון בעיות גניקולוגיות בראייה הוליסטית וחיבור גוף-נפש

הנשיות היא ברכה: אני כאן על מנת לעזור לך לעבור גם את התקופות הפחות נעימות בחודש ולהתחבר מחדש לגוף שלך

אישה יקרה

חשבת פעם כיצד זה יכול להיות שכמעט מרבית הנשים סובלות מכאבי מחזור? מדוע אותה תופעה מתרחשת אצל מרבית הנשים? מדוע זה קורה, מדוע כאשר מגיע זמן המחזור החודשי נשים צריכות לסבול? האם יש גורמים שונים המשותפים למרבית הנשים אשר ניתן לטפל בהם ולהביא הקלה? 

והשאלה המעניינת מכולם שיכולה לשפוך אור על העניין – האם אצל כל הנשים המערכת ההורמונלית באמת לא מאוזנת? האם יכול להיות שהגוף הנשי מפתח רגישות להורמונים?

מניסיוני הרב בתחום התשובה היא כן. 

כאבי מחזור ובעיות גניקולוגיות הן לא גזירת גורל, את לא צריכה ללמוד לחיות עם זה

מתוך הניסיון שלי, ניתן לעזור לנשים לעבור את תקופת המחזור בשלום. אולם, בניגוד לרפואה המערבית הקונבנציונלית אשר חותרת לטפל בסימפטום הבעיה, אני כאן כדי לחתור למגע עם השורש שלה ולפתור אותו מהמקור. 

אני כאן כדי לעזור לך לשנות את המציאות שלך ולהרגיש טוב יותר. 

אני כאן עבורך כדי לסייע לך להיות שלמה עם הנשיות שלך ועם מנגנוני הגוף שלך

אני כאן עבורך כדי לתת לך נקודת מבט רחבה יותר על הגוף שלך, הבנה עמוקה של מה שמניע אותך, על הקשר שבין תפיסות תרבותיות שמשפיעות מבחינה אבולוציונית על התגובות הפיזיות שלך כל חודש מחדש. יחד נבין כיצד הגוף שלך פועל, מה הוא מנסה "לשדר" לך וכיצד ניתן לעזור לך להפסיק לסבול מידי חודש מכאבים וחוסר איזון הורמונלי וליהנות ממי שאת וממה שאת, אישה שלמה ונהדרת, ולצאת לדרך חדשה. 

הרחם - נקודת ההתחלה של המסע שלנו לריפוי ושל החיים כולם

תפקידו של הרחם הוא להכין בית חם ומגן לתינוק שבדרך. במסגרת הדרך המשותפת והמרתקת שנעבור יחד, נלמד להכיר מחדש את תפקיד הרחם, את התפקיד שלו ביצירת המחזור החודשי, נעבוד יחד על אירועי עבר אשר היו הגורם לפיתוח חסמים ותסמינים לא נעימים בעת קבלת המחזור החודשי ומשם נתחיל מההתחלה, נלמד יחד כיצד הגוף שלך הוא מכונה מופלאה ושאין צורך לסבול בגלל הפעילות שלה.

סובלת מכאבי מחזור או בעיות גניקולוגיות? בואי נקבע ונדבר, החיים שלך יכולים להיראות אחרת, כל חודש מחדש. 

אני כאן עבורך.