072-3306909

לרוקן את המיכל

סדנת ריברסינג
מעגל שיתוף והקשבה, כתיבה, תנועה, דמיון מודרך ונשימה


הסדנה הקרובה: 14/3/23
יום רביעי 19:00-22:00

לשיחת ייעוץ והתאמה לסדנה,
השאר פרטים ואחזור אלייך בהקדם

מה זה ריברסינג?

ריברסינג (Re-Birthing) טכניקה המשלבת נשימה מעגלית ומודעות ומאפשרת בדרך בטוחה, נעימה והדרגתית ליצור שינוי תודעתי ולפגוש את עולמנו הפנימי .

שליטה וויסות החוויה היא בידיים שלנו ונוכל להאט ולהגביר את הנשימה בכל עת. הגברת קצב הנשימה מגבירה את הרמקול הפנימי. העיניים עצומות ותשומת הלב פנימה. ההתמסרות לתהליך ולתחושות יפתח לכל אחד דלת שונה בהתאם לעולמנו הפנימי באותו הרגע ובשילוב ההיסטוריה של חייו.

המסע יכול להכיל אלמנטים תחושתיים, רגשיים, אנרגטיים, ויזואליים, ווקאליים ועוד, וכמובן גם יכול להכיל את כולם ביחד. אנחנו נכנסים למסע מתוך הסכמה לראות את מה שיש בפנים בצורה עדינה, ולפי הרצון האישי של כל אחד להעמיק פנימה ולאפשר ביטוי.

הנשימה המעגלית מאפשרת לנו לשפר את היכולת שלנו להתמודד טוב יותר עם טראומות מהעבר מכל הסוגים שמנהלות אותנו באופן מודע או לא מודע, לפגוש דפוסים ואמונות מגבילות שמונעות מאיתנו להתרחב ולהתפתח ולקבל בצורה שלמה יותר את מי שאנחנו, ובעיקר לרוקן את המיכל שבתוכנו שמתמלא כל הזמן וכל כך מהר עקב העומס והסטרס שהחיים מביאים איתם כדי שנוכל אפילו עם לרגע לנוע בחיים יותר מתוך תשוקה ופחות מהישרדות.

אהבה עצמית

אם נדע ונעז לנשום, נגלה דרך לשחרר את עצמינו מהכלא הפנימי שאנחנו נמצאים בו.

זוהי הזמנה למסע ייחודי פנימה, להסכים להרגיש את הגוף ולקבל את מה שיש בפנים ולאפשר שחרור פיזי ורגשי.

בסדנה נתבונן, נקשיב, נשתף, נכתוב, ננשום, נצלול ובעיקר נחייה את הגוף.

הנשימה תאפשר טעינה של אנרגיה, ויכולת לקבל זווית ראיה נוספת על עצמינו.

רמות הסטרס שאנו חיים בהם, גם הרגועים שבינינו, פוגעות בכל תחומי החיים ויוצרות  קושי פיזי ורגשי. המיכל הרגשי שלנו מלא ואנחנו חסרי כלים איך לרוקן אותו, או להגדיל אותו.

כשמסתכלים על גלי המח, מגלים שגם בחופשה החלומית שלנו, המח שלנו הותנה לחיות במצב תמידי של סטרס וחוזר איזון. במילים אחרות, ההתמכרות שלנו לסטרס היא כל כך מוטמעת, עד לרמה שאנחנו לא מודעים לקיומו ולמהי שלווה אמיתית.

בסדנה, נזכה להרגיש את הגוף ולשפר את המודעות שלנו כלפי עצמינו, כלפי הסביבה ולהבין שלפני השתנות חייבת להיות קבלה ואהבה עצמית, ושאנחנו מושלמים בחוסר השלמות שבנו.

לשיחת ייעוץ והתאמה לסדנה,
השאר פרטים ואחזור אלייך בהקדם

להרשמה ופרטים נוספים מלאו את הפרטים או התקשרו:

הנשימה טובה ל:

המלצות

הסדנא הבאות:

מחיר הסדנה: 200 ₪

להרשמה ופרטים נוספים מלאו את הפרטים או התקשרו:

עלי

דניאל רז – ליווי תהליכי ריפוי.

מטפל רב תחומי מוסמך ברפואה משלימה: ריברסינג, רפואה סינית, שיטת אייפק, אורתופדיה רגשית.

מרצה במכללת רידמן

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם או התקשרו 058-686-8282