דיקור סיני

תפקיד המחט בדיקור הסיני הוא לייצר תנועה

דיקור סיני משפיע פיזית ורגשית וברמה המיידית. הטיפול יעיל וחיוני לחוסר איזון, מחלות וכאב גופני ונפשי.

הרפואה הסינית מציגה דרך ייחודית לטיפול במחלות וכאב מזווית שונה ומתוך הבנה שמחלה או כאב אינם עונש, אלא תגובה להתנהלות לא קשובה.

מוזמנים לטיפול היכרות לעורר שינוי בגוף, להתחבר אליו ולשפר זרימת דם וצ'י בכל המערכות.

נעים מאוד, אני דניאל רז, נשוי ואבא לשניים. רפואה אלטרנטיבית ליוותה אותי בבעיות גדילה ורגישויות בילדות, כאבים פסיכוסומטיים בנעורי, פסוריאזיס בחיי הבוגרים ועוד. לרוב זכיתי בריפוי במצבי הפיזי, אך תמיד זכיתי להיכרות עמוקה יותר עם עצמי ששיפרה את איכות חיי.

דרך העבודה שלי אינטואטיבית, ומייחדת את הטיפול. אני רואה אחרים וקשוב למטופל. לא תמיד יש חשק לשתף,  להקשיב, שייגעו או לחוות כאב.

אני פתוח, קשוב ומכיל. מבין שכל התנהגות היא אנושית ולומד להבין את הדרך בה נרכשה. בזכות טכניקות וכלים שאני רוכש, אני משלב עבודה עם נשימה, תנועה, מחשבה, כתיבה, התנהגות וחיבור לתחושות ולרגשות.

ניתן ליצור איתי קשר ב WHATSApp או להשאיר פרטים ואחזור אליכם בהקדם. אני מתחייב לעשות כל שביכולתי בצורה כנה, אמיתית ומכבדת ומתון רצון לחוויה טובה ואפקטיבית בכל המישורים.

למי מומלץ להגיע אלי?

אני עוזר לכל אדם שמגיע אלי ולומד ממנו לא פחות. אני עובד גם עם תינוקות וילדים, אך אני לא דוקר אותם. מגוון הטכניקות ושיטות הטיפול שלי הוא מעבר לדיקור ולכן ממליץ לבדוק התאמה לטיפול איתי בכל מקרה ועבור כל מקרה.

המנוחה בטיפול מלווה בדמיון מודרך ומאטה גלי מח, מפיגה סטרס, ומעוררת את מערכות הריפוי שאחראיות על הזנה, איחוי, שינוע וחידוש התאים והמערכות.

אני עוזר לכל אדם שמגיע אלי ולומד ממנו לא פחות. אני עובד גם עם תינוקות וילדים, אך אני לא דוקר אותם. מגוון הטכניקות ושיטות הטיפול שלי הוא מעבר לדיקור ולכן ממליץ לבדוק התאמה לטיפול איתי בכל מקרה ועבור כל מקרה.

המנוחה בטיפול מלווה בדמיון מודרך ומאטה גלי מח, מפיגה סטרס, ומעוררת את מערכות הריפוי שאחראיות על הזנה, איחוי, שינוע וחידוש התאים והמערכות.

האבחון הסיני קסום ומציג זווית ראיה שונה. ישנם מגוון שבילים דרכם ניתן להגיע לתוצאה יעילה ועם שינוי מיידי. צ'י היא אנרגית חיים שנמצאת בהכל. בתוך גופינו, הצ'י נע במסלולים שנקראים מרידיאניים שניתן לדמות אותם לרשת ענקית בגוף המסתעפת לכל מקום. הבנת הרשת מאפשרת הנעת אנרגיה ודרכים רבות להגיע מנקודה אחת לאחרת.

סיפור מקרה עם טעימה מהרפואה הסינית. מטופל עם התכווצויות שרירים, לקח שני משככי כאבים כל לילה אחרת מתעורר מהתכווצויות בשריר הירך הקדמית. בלחיצה על השריר הוא התפתל ובסולם של 1-10 הגדיר את עוצמת הכאב 14, דיקרתי באחת האצבעות בכף רגל ליד הציפורן. בספרות כתוב הנקודה מחזירה להכרה, אז מדוע דקרתי אותה?

איבוד הכרה מלווה בצניחת לחץ דם, נקודה שמחזירה להכרה היא נקודת שמשיבה בחוזקה את זרימת הדם לאיזון. כאב מתבטא בהפרעה בזרימת הדם. הדיקור בנקודה שנמצאת על מסלול הכאב ונועד לפתוח את החסימה שמייצרת אותה, התגובה הייתה מיידית ומרגשת. השריר השתחרר. המטופל צחק ואמר שהכאב ירד ל 1-2. טיפול יכול להיות אקוטי במטרה להרגיע, וכרוני במטרה לגעת במקור הבעיה ולפעמים גם משולב. כל מקרה לגופו.

זו זכות עבורי לטפל, להכיר, להתחבר, להרגיש ולתמוך. הקליניקה הקסומה היא ברחוב התאנה 7, כפר חיים. אתם מוזמנים להשאיר הודעה, פרטים או תגובה ואצור קשר בהקדם.

בנוסף לדיקור ולרפואה הסינית, המגוון כלים והטכניקות הנוספות מהוות תמיכה בתהליך. אני מטפל בכיר בשיטת אייפק IPEC, שיטה שעוסקת באבחון דרך מבחן שריר, אני שואל שאלה והגוף עונה. ניתן לקרוא באתר על השיטה בהרחבה. אני לומד שחיבור בין שיטות טיפול מניב תוצאות מהירות יותר במקרים רבים.

במקביל לקליניקה הפרטית, טיפלתי בכללית ובקליניקה "ילאנג ילאנג" באבן יהודה. במכללת רידמן עסקתי בהוראה ומאז לידת בני השני אני מטפל במושב בלבד. מעבר לטיפול הפרטני, אני מנחה מדיטציות כל שבוע, מרצה על המדע מאחורי המדיטציה ומנחה סדנאות קבוצתיות של מעגלי ריברסינג ונשימה מעגלית המלווים בריקוד, דמיון מודרך, מעגלי שיתוף ועוד.  מוזמנים לקרוא עוד אל מדיטציות וריברסינג.

דיקור סיני יעיל בהפרעות למערכת השריר והשלד החל מתפיסות שרירים, כאב ומגבלה בתנועה וגם במצבי פריצות דיסק, קרעים וכאב כרוני. גם לסובלים מבעיות במערכת העיכול בין אם מדובר על בחילות, צרבות, כאבי בטן ועד למחלות מעיים ומחלות אוטואימוניות כמו קרוהן, קוליטיס ועוד הרפואה הסינית מציעה פתרונות. בעיות במערכת העיכול הן הזמנה לשאול את עצמכם איזה חלק בחיים קשה לי לעכל ברבדים הנפשיים בחיים?

הדיקור יעיל ותורם רבות גם בהפרעות נוירולוגיות כמו כאבי ראש, מיגרנות ומצבי אפילפסיה פרקינסון ומחלות נוספות, וגם בהפרעות הורמונאליות כמו כאבי מחזור וגלי חום וגם ברובד המנטאלי, הנפשי והרגשי. כמו במצבי חרדה, דיכאון, כעסים וחוסר ביטחון.

מלבד ההכשרות הרישמיות, העיסוק שלי בשנים האחרונות מלווה בלמידה של חקר המח ועל הקשר בין מחשבה ורגש על מציאות החיים. אני משלב אורתופדיה רגשית, ענף שמחבר בין העולם הרגשי הפיזי, השקפה נוספת שמראה את המשמעות של כל חלק אורתופדי בגוף במישור הרגשי.

מוזמנים להשאיר פרטים, לשאול שאלות, ולהתנסות בטיפול שיכול להציע מגוון רחב של שיפור באיכות החיים פיזית ורגשית.

הקליניקה עובדת בתיאום מראש בימים א'-ה' וימי ו' במקרים חריגים. תרגישו נח לסייר באתר, להשאיר פרטים, לשלוח הודעה ולראות אם ואיך אוכל לעזור. תודה על הקריאה.

שיטות הטיפול