טיפול בילדים

טיפול בילדים – עזרה מותאמת אישית ליקרים לכל מכל

טיפול עמוק בבעיות רגשיות ופיזיות בילדים באמצעות כלים מעולמות התוכן שלהם

טיפול בילדים

טיפול בילדים – עזרה מותאמת אישית ליקרים לכל מכל

טיפול עמוק בבעיות רגשיות ופיזיות בילדים באמצעות כלים מעולמות התוכן שלהם

הילדים שלנו הם הדבר היקר ביותר שיש לנו, הם המקור לגאווה ולאהבה שבתוכנו אך גם לדאגות ולטיפול ללא הפסקה כדי להכין אותם לחיים. לכן, אחד המצבים הקשים ביותר עבורנו כהורים הוא לראות אותם סובלים ללא אפשרות לתת להם מענה. בדיוק כאן אני נכנס לתמונה ומציע עזרה אפקטיבית לילדים באמצעים שונים משל הרפואה המערבית המודרנית והסתמכות על עקרונות הגוף-נפש. 

לטפל בילד לפי הצרכים שלו ועל פי האישיות שלו

היופי הכי גדול שאני חווה בילדים הוא שהגוף שלהם מדבר מהר, הם לא סוחבים בעיות שנים ובעיות עור מאוד נפוצות בעיקר אצל תינוקות בשנים הראשונות, כי הגוף שלהם מבטא את מה שהשפה שלהם עדיין לא מאפשרת להם להגיד.

מתוך הניסיון האישי בטיפול בילדים וכאבא בעצמי, אני יודע שהשימוש ברפואה סינית בכל הנוגע לילדים פחות נעים להם. מסיבה זו אני לא משתמש ברפואה סינית בטיפול בילדים עקב הרגישות שלי כאבא. כאבא וכמטופל בעברי אני משתמש בכלים טיפוליים אחרים אשר חוויית בעצמי כילד ואשר סייעו לי וכיום הם חלק מתיק הכלים הטיפולי שלי. 

לטפל באמונות מגבילות ולשנות את צורת החשיבה באמצעות אייפק

ילדים חשופים לעולם המבוגרים אשר מטמיע בהם, במודע או שלא במודע, אמונות מגבילות אשר יוצרות דפוסי חשיבה לא מועילים אשר יוצרים בעיות פיזיות ורגשיות. 

שיטת אייפק מאפשרת לי להבין בצורה מדויקת את החסמים הרגשיים שיצרו את הבעיה, ואת הרגישויות הפיזיות שנוצרו אצלם ויצרו מלחמה בתוך הגוף. היכולת המדהימה של השיטה מאפשרת לי לגשת אל התת מודע של הילד ובזמן שהוא משחק בקליניקה, מצייר או סתם מקשקש או מקשיב לסיפור שאמא שלו מקריאה לו, אני מקבל את כל הידע הדרוש לי כדי להסיר את החסמים ולשפר את המצב הפיזי ולרוב גם הרגשי, והתוצאות לא מאחרות להגיע. 

אני כאן עבורכם הורים יקרים ובמיוחד עבור ילדיכם כדי לפתור עבורם ועבורכם
בעיות רגשיות ופיזיות שונות באמצעות כלים מדוייקים ויעילים אשר יעזרו להם לגדול
בצורה מאושרת ולהפוך למבוגרים עם איכות חיים רגשית ופיזית טובה יותר.
אני פה כדי לתקן היום את הבעיות של המחר. 

תנו לי להסיר את הדאגה מליבכם, אני כאן עבורכם ועבורם.