מערכת העיכול

פתרון בעיות עיכול ואכילה רגשית בראיית גוף-נפש

לאכול נכון, לאכול בריא, לאכול כדי להרגיש טוב - יצירת מערכות יחסים חדשות עם האוכל והתזונה שלך

מערכת העיכול

פתרון בעיות עיכול ואכילה רגשית בראיית גוף-נפש

לאכול נכון, לאכול בריא, לאכול כדי להרגיש טוב - יצירת מערכות יחסים חדשות עם האוכל והתזונה שלך

בעיות עיכול הפכו והיו נפוצות יותר ויותר עם השנים. התרבות המערבית המהירה והדינמית גרמה לפיתוחה של תרבות אכילה המנותקת מהקשבה לגוף תוך פיתוח הרגלי אכילה לקויים. הרגלי אכילה אלו גורמים לבעיות רבות, החל מהשמנת יתר וסימפטומים שליליים הקשורים אליה ועד הרגלי אכילה לקויים מהיסוד המתחילים מגיל צעיר. 

אפשר גם אחרת. 

מאילו בעיות במערכת העיכול אתם סובלים? אני כאן כדי לעזור לכם לפתור אותם

סוגי המזון המעובד שרבים מאיתנו צורכים מטעמי נוחות ומהירות הכנה, מנגנוני הרעב וכמובן האכילה הרגשית ואנחנו פוגשים מגוון רחב של בעיות עיכוליות ביניהם: נפיחות בחילות, הקאות, שלשולים, עצירויות,צרבות ולעיתים פוגשים גם מחלות כמו מעי רגיז, טחורים, קרוהן, קוליטיס, ריפלוקס ועוד. לכן, הגוף לאורך זמן מפתח רגישויות למזונות שונים, והתסכול בניסיון לשפר ולשנות את המצב הוא מייאש פעמים רבות. אני יודע שזה לא פשוט אבל זה בהחלט אפשרי לשנות את התזונה שלכם.

אתם יכולים לאכול בריא יותר, נכון יותר ולהתחיל לחיות בצורה הרבה יותר בריאה, זה טעם החיים. 

איזו מערכת יחסים אתם מנהלים עם האוכל שלכם?

אוכל הוא הרבה יותר מהזנה. אוכל מתקשר אצלנו תודעתית לאושר, כאב, תסכול, קושי ורגשות נוספים אשר לאוכל תפקיד של ויסות רגשי. זהו אינו תפקידו של האוכל שלנו. מערכות היחסים שלנו עם התזונה שלנו צריכה להשתנות על מנת שלא נסבול מהתופעות שליליות שמביאה עימה תזונה לקויה. 

במסגרת שיטת הטיפול שלי בבעיות במערכת העיכול אני עושה שימוש בשיטת אייפק אשר סייעה לי לעזור לאנשים רבים לאורך הדרך המקצועית. כמו כן, אני משתמש בעקרונות ויסודות הרפואה הסינית המופלאה אשר רואה את גוף האדם כמכלול מדהים של גוף ונפש ולא כשתי מערכות נפרדות (בדומה לרפואה המערבית אשר מטפלת במערכת אחת בלבד).

שיטות אלו עוזרות לי לראות את התמונה המלאה, את החסמים הרגשיים ואת הרגישויות הפיזיות, היכן הגוף יצא מאיזון ואת היכולת לעזור לגוף לחזור לאיזון.

הדבר שהכי משמח אותי הוא לייצר אצל אנשים את היכולת לחזור לאכול מאכלים שגרמו להם לבעיות, ולהיפטר מסימפטומים שהפריעו להם לאורך שנים. בואו נעבוד יחד ונעזור לכם להחזיר לעצמכם את השליטה על הרגלי התזונה שלכם ולהרגיש טוב יותר, חיוניים יותר ומלאי אנרגיה. 

אני כאן עבורך.