סיפור מקרה: דלקות חוזרות בשלפוחית שתן

מעל 20 שנות נישואין שהסתיימו בצורה טובה, הנפש הגיבה טוב, הגוף פחות. לא זוכרת מה זה שינה טובה. חולשה במערכת החיסונית, דלקות חוזרות בשלפוחית שתן שבאות והולכות על בסיס שבועי מזה יותר משנה. נפיחות אחרי האוכל, כאבי בטן, תחושת מעי רגיז, ומגוון תחושות מוזרות שלאו דווקא במערכת החיסונית והעיכול כמו שיעול מדי פעם, צרידות, סחרחורות ועוד. הגיעה לסדרת טיפולים לתת הזדמנות ולא לעשות שום דבר אחר כדי לא להפריע לתהליך.

אחרי הטיפול הראשון אני מתרגש ומופתע לטובה כי הדיווח הוא שהדלקת כמעט נעלמה, הגרון קצת כואב אבל הרבה יותר טוב והשינה, זה פעם ראשונה שהיא ישנה לילה רצוף וכמעט לכל אורך השבוע הורגש השיפור בשינה. משם החלו עליות וירידות, בין טיפול לטיפול ישנה יותר טוב ולהיפך, כנ"ל לגבי הדלקת וכנ"ל לגבי העיכול, אך העוצמות יורדות בהדרגה.

סיימנו סדרה של 8 טיפולים, שינוי משמעותי ביותר, התדירות של הטיפולים ירדה לאחת לשבועיים, הדלקות עברו, הבטן כמעט כמו חדשה, השינה טובה.

תודה למטופלים היקרים שנותנים בי אמון ולא מפספסים טיפולים גם בעליות וגם בירידות. מוזמנים גם אתם להגיע ולחוות…
וכמובן, תודה לך מחט יקרה ♥️♥️

דיקור סיני

מוזמנים לשתף:

עוד סיפורים...

דיקור סיני
בלוג
razdaniel

רגע של נחת

שנה של גרד ויובש עברו בפחות מ 10 טיפולים, דיקור בלבד… גרד קשוח, כזה שמחייב מקלחת פעמיים או שלוש ביום, כזה שגרם לעקבים להיות עקובים מדם מרוב יובש וקילופים, כזה שמפריע לנעול נעליים, כזה שלא אפשר לשים חגורה של אוטו צמוד לגוף, כזה שהפך את הקרם לחות לבן זוג הכי קרוב בחיים במקום האישה. כזה שלא איפשר ללכת בחום יותר מחצי שעה ברצף, וכזה שנראה שלא יחלוף לעולם.

המשך קריאה »
בלוג
razdaniel

אני לא חושב שעברתי יום טיפולים בלי לפחות תלונה אחת על גב תחתון…

לפני חודש הגיע מטופל, כאב גב תחתון לפחות 5-6 שנים, החמיר בחצי שנה האחרונה, ובשבוע שלפני תחילת הטיפולים החלו כאבים דוקרים צמוד לעצם, הקרנה חזקה לכל אורך הרגל ולפעמים גם למפשעה… קשה לו להירדם וגם נוספה לתלונה עייפות…

המשך קריאה »